Nasze usługi


Prywatne – przeprowadzki prywatne w Poznaniu i całej Europie

Przeprowadzka to dla Ciebie stan wyjątkowy a dla nas codzienność, więc spokojnie i rutynowo załatwimy Twoją prywatną przeprowadzkę. Nasi przeszkoleni pracownicy pracują punktualnie, rzetelnie i starannie. Pozwala to uniknąć denerwujących opóźnień i pozwala zaprosić przyjaciół i rodzinę na przyjęcie otwierające w wybranym przez siebie czasie.

Przeprowadzki Biur – firmy przenosimy po Poznaniu i całej Europie

Czy to administracja publiczna czy prywatna firma – przeprowadzki biur wymagają szczególnie starannego planowania. Tylko wtedy możliwe jest płynne przejście bez zbędnych przestojów. Ponieważ przeprowadzka biura jest zwykle jednorazowym projektem dla właścicieli i pracowników firmy, nie mają oni doświadczenia, z którego mogliby czerpać.

Taxi bagażowe – mały ruch

W wielu małych ruchach z łatwością poradzisz sobie sam. Wystarczy jednak duży mebel, a pojemność przestrzeni ładunkowej własnego samochodu już nie wystarcza. Kiedy przeprowadzają się single, studenci lub seniorzy, często chcą niedrogiej i nieskomplikowanej usługi, która skupia się na tym, co najważniejsze.
Wesprzemy Cię w Twojej małej przeprowadzce w Poznaniu i okolicach przestronną ciężarówką z kierowcą, dobrze zorganizowanymi pomocnikami w przeprowadzce i nowoczesnym sprzętem technicznym. Dzięki dostosowanemu do potrzeb wsparciu uzyskasz od nas uczciwą cenę.

Przeprowadzki Międzynarodowe

Niezależnie od tego, czy z powodów zawodowych, czy prywatnych – przekraczanie granic państwowych jest jeszcze większym wyzwaniem i wymaga szczegółowego planowania i przygotowania. Pomożemy Ci w przeprowadzce – czy to w Europie czy w innych miejscach na świecie. Wspieramy Cię profesjonalnie we wszystkich kwestiach związanych organizacją.